Отзывы о компании Интернет-магазин "Flora Stuff & Decor"
Анна Л.
Отлично
Дуже вам вдячні за ваше добре серце! Обслуговування на вищому рівні! Приємно враженні! Дякуємо за те, що поділились своїм сердечним теплом та світлом в такий важкий та не легкий час!
Дуже вам вдячні за ваше добре серце! Обслуговування на вищому рівні! Приємно враженні! Дякуємо за те, що поділились своїм сердечним теплом та світлом в такий важкий та не легкий час!
Дякую,товар якісний. Дитина від свічок у захваті!
Дякую продавцю ,свічки ароматні ,мені сподобалися!!!