Отзывы о компании Интернет-магазин "Flora Stuff & Decor"
Євген Ш.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Шукаю КРЕМОВУ свічку, на фото у продавця - КРЕМОВА свічка. Начебто все ок. Але на всяк випадок 16 грудня запитую у чаті з продавцем: "Підкажить, саме ця свічка має КРЕМОВИЙ колір, чи білий? Потрібна саме КРЕМОВА, бо БІЛА виглядає якось як у шпиталі." Мені нічого взагалі не відповідають три дні, тож 20 грудня роблю замовленя на дві свічки, КРЕМОВІ. 23 грудня приходить замовленя, а там - дві БІЛІ свічки. Повертаю це замовленя, ловить чесно зароблену одну жахливу зірку, бо такий сервіс - жах.
Аліна Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар чудовий! Швидкість доставки як завжди супер не дивлячись на передноворічні завантаження
Марина В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна Х.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Новая К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оксана У.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарний сервіс, швидке оформлення і швидка доставка! Замовляла не раз, все прийшло у гарному стані. Рекомендую
Марина С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Елена Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юлия Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Найшвидша доставка. Замовлення швидко зібрпли і відправили. Дякую.
Шукаю КРЕМОВУ свічку, на фото у продавця - КРЕМОВА свічка. Начебто все ок.
Але на всяк випадок 16 грудня запитую у чаті з продавцем:
"Підкажить, саме ця свічка має КРЕМОВИЙ колір, чи білий? Потрібна саме КРЕМОВА, бо БІЛА виглядає якось як у шпиталі."
Мені нічого взагалі не відповідають три дні, тож 20 грудня роблю замовленя на дві свічки, КРЕМОВІ.
23 грудня приходить замовленя, а там - дві БІЛІ свічки.
Повертаю це замовленя, ловить чесно зароблену одну жахливу зірку, бо такий сервіс - жах.
Товар чудовий! Швидкість доставки як завжди супер не дивлячись на передноворічні завантаження
Гарний сервіс, швидке оформлення і швидка доставка! Замовляла не раз, все прийшло у гарному стані. Рекомендую
Найшвидша доставка. Замовлення швидко зібрпли і відправили. Дякую.