Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Flora Stuff & Decor"
Анастасія С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже круті коробочки 🥰 Вони вживу ще найкращі ніж на фото 🫶
Юлія Х.
Відмінно
Замовляла арома-свічки, аромат дуже сподобався, якість супер, дякую))
Юлія Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якісний товар, як завжди. Дякую
Сюзанна Щ.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все прийшло добре запаковано, все сподобалось, дякую!!!
Татьяна А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Новогодние свечи, которые я заказала, выглядят красиво, очень бережно их упаковали, быстро отправили, цена для таких праздничных свечей вполне приемлемая, они будут отличным дополнением к новогодним подаркам близким людям (а в нынешней ситуации еще и актуальным подарком)! Спасибо большое продавцу)) P.S. Для себя мы заказали свечу с кофейным ароматом (она без новогоднего оформления, но тоже выглядит красиво), это что-то - запах очень крутой, кофеманы точно оценят!
Наталія Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наталія К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Андреєва І.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Спочатку думали що коробочка порожня... Але ні все на місці! Дякую! Гарних продажів!
Вікторія Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анна Л.
Відмінно
Дуже вам вдячні за ваше добре серце! Обслуговування на вищому рівні! Приємно враженні! Дякуємо за те, що поділились своїм сердечним теплом та світлом в такий важкий та не легкий час!
Дуже круті коробочки 🥰
Вони вживу ще найкращі ніж на фото 🫶
Замовляла арома-свічки, аромат дуже сподобався, якість супер, дякую))
Якісний товар, як завжди. Дякую
Все прийшло добре запаковано, все сподобалось, дякую!!!
Новогодние свечи, которые я заказала, выглядят красиво, очень бережно их упаковали, быстро отправили, цена для таких праздничных свечей вполне приемлемая, они будут отличным дополнением к новогодним подаркам близким людям (а в нынешней ситуации еще и актуальным подарком)! Спасибо большое продавцу)) P.S. Для себя мы заказали свечу с кофейным ароматом (она без новогоднего оформления, но тоже выглядит красиво), это что-то - запах очень крутой, кофеманы точно оценят!
Спочатку думали що коробочка порожня... Але ні все на місці! Дякую! Гарних продажів!
Дуже вам вдячні за ваше добре серце! Обслуговування на вищому рівні! Приємно враженні! Дякуємо за те, що поділились своїм сердечним теплом та світлом в такий важкий та не легкий час!