Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Flora Stuff & Decor"
Вікторія Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анна Л.
Відмінно
Дуже вам вдячні за ваше добре серце! Обслуговування на вищому рівні! Приємно враженні! Дякуємо за те, що поділились своїм сердечним теплом та світлом в такий важкий та не легкий час!
Дуже вам вдячні за ваше добре серце! Обслуговування на вищому рівні! Приємно враженні! Дякуємо за те, що поділились своїм сердечним теплом та світлом в такий важкий та не легкий час!
Дякую,товар якісний. Дитина від свічок у захваті!
Дякую продавцю ,свічки ароматні ,мені сподобалися!!!